מכירים את הקריקטורות האלה של אדם עסוק שיש לו כמה זוגות ידיים? אז משה. רק עם חיוך.

משה הוא האיש להפיל עליו משימות מורכבות במיוחד. הוא יודע לקחת את התוכנית הגדולה, להבין אותה לעומק, ולפרק אותה למשימות מדויקות שיורדות לצוותים השונים באופן מסונכרן ומדויק. והוא יכול לעשות את זה לכמה משימות במקביל. הוא הופך תוכניות תוכן מורכבות לגאנט עבודה מסודר, וגורם להפקות שטח מורכבות להיראות פשוטות.

רקע מקצועי

לפני תפקידו במתכנה, התמקד משה בתחום הניהול הקמעונאי, בארה"ב ובישראל. בין השאר, ניהל מחלקה באחת מרשתות המזון הקמעונאיות הגדולות בישראל, ושימש קניין ראשי ומנהל של רשת מזון קמעונאית במגזר החרדי.

משה, בוגר הקולג' לקמעונאות, לומד כיום לתואר בכלכלה, מה שלדעתנו מאוד מתאים לו כמי שמתבונן תמיד על המצב הן ברמת המיקרו והן ברמת המאקרו.

מילה אהובה בעברית

חִיּוּךְ: חיוך הוא לא רק דרך להשרות אווירה נעימה ולשפר את מצב הרוח שלך ושל הסובבים אותך. הוא גם כלי חיוני לעבודה משותפת שמוריד חסמים והופך כל משימה לנעימה יותר לביצוע, ולכן גם לביצוע יעיל יותר.

דברים שגילינו על משה

למשה יש הסמכה כגמולוג – בוחן ומעריך יהלומים ואבנים טובות. יש מצב שיכולת זו מאפשרת לו להעריך נכון את האנשים שהוא עובד איתם, וגם לקחת סלעים קשים וללטש מהם אבני חן. משה גם מנגן בסקסופון.