רחלי היא אשת תוכן במלוא מובן המילה. היא משתמשת בידע הרחב שלה כדי לחבר בין עולמות, ולהפוך כל פריט תוכן לבעל משמעות וערך ייחודיים. רחלי היא לא רק כתבת בדסקים שונים במתכנה, לרבות דסק האקדמיה ודסק המגזר השלישי, אלא גם עורכת תוכן בדסקים נוספים ומסייעת לכתבים אחרים להיות חדים ומדויקים יותר. התפקיד הפחות רשמי של רחלי במתכנה הוא להיות המצפון המוסרי שלנו, זה שמציל אותנו מציניות מוגזמת. לפעמים.

רקע מקצועי:

רחלי היא בוגרת תואר ראשון בלימודים הומניסטיים במרכז האקדמי שלם, בתוכנית לפילוסופיה כללית והגות יהודית. בעבר שימשה תחקירנית מתמחה בחטיבת הדיגיטל של "כאן – תאגיד השידור הציבורי", יועצת תקשורת בעמותת "מבוי סתום", עוזרת שיווק בעמותת "עתים" ואשת תוכן עצמאית. גם שירותה הצבאי של רחלי בחיל המודיעין היה קשור ביכולות כתיבה ועריכה, אבל אסור לנו לספר לכם על זה כלום.

מילה אהובה בעברית:

כפית: "באמת צריך להסביר למה? תסתכלו עליה. תקשיבו לה"

דברים שגילינו על רחלי:

רחלי היא אשת הברזל. ליטרלי. יש לה מתכות בתוך הרגליים. לא כי יש לה קשר משפחתי למרגרט תאצ'ר או לגיבורי מארוול, אלא כי מישהו אחר, שבמקרה היה מאחורי הגה, לא הבין את הקונספט של מעבר חציה. היא אולי לא יודעת את זה, אבל הרצון העז שלה לחזור לחיים אחרי התאונה, ולהמשיך להיות אופטימית, גורם לכולנו לראות בה אכן אשת ברזל.

אה, היא גם מאוד אוהבת קרם ברולה. אולי לכן היא בחרה את המילה כפית כמילה האהובה עליה בעברית.